سایت تفریحی خبری و مد لباس روز دنیا

برگزاری دوره آموزشی بازاریابان فعال و برتر سیمرغ نیمه اول مهر ماه 1394

برگزاری دوره آموزشی بازاریابان فعال و برتر سیمرغ نیمه اول مهر ماه ۱۳۹۴ ۳۰ شهریور ۱۳۹۴

دوره آموزشی بازاریابان فعال

۱۳۹۴/۰۶/۲۹ ۱۸:۱۷اطلاعیه شماره ۳۵ : برگزاری دوره آموزشی بازاریابان فعال و برتر سیمرغ نیمه اول مهر ماه ۱۳۹۴ – مالزی ( کوالالامپور )

به نام خدا

پرواز سیمرغی ها بر فراز قله های دانش
برگزاری دوره آموزشی بازاریابان فعال و برتر سیمرغ
نیمه اول مهر ماه ۱۳۹۴ – مالزی ( کوالالام​پور )

آموزش و ارتقای مستمر دانش ، مهارت ها و توانمندی های بازاریابان سیمرغ یکی از مهم ترین رویکردها و استراتژی های مدیریت شرکت بوده و در اولویت برنامه های اجرایی قرار دارد . توسعه فردی و جمعی بازاریابان در حوزه دانش بازاریابی شبکه ای و تجارت بین المللی در این صنعت ، در برنامه های آموزشی شرکت بیش بینی شده و همانگونه که در اطلاعیه شماره ۳۰ اعلام گردید اولین دوره آموزشی بازاریابان فعال و برتر در مهر ماه ۹۴ در کشور مالزی برگزار خواهد شد .
در این دوره یک هفته ای ، ضمن تشکیل کارگاه های آموزشی ( با حضور اساتید ایرانی و خارجی ) با محتوای جایگاه بازاریابی شبکه ای در تجارت جهان ، نحوه عملکرد شرکت های برتر دنیا در این صنعت ، اصول موفقیت در توسعه فرهنگ بازاریابی شبکه ای اخلاق محور ، جایگاه مسوولیت اجتماعی در این صنعت وضرورت توسعه فردی و تیمی ، شرکت کنندگان، بازدید های ساخت یافته ای از بزرگترین شرکت های بازاریابی شبکه ای جهان از جمله : AMWAY , COSWAY , AVON ، خواهند داشت و از نزدیک با نحوه فعالیت ها و فرایند های این شرکت ها اشنا خواهند شد .
همانگونه که در اطلاع رسانی های قبلی اعلام گردید ، ۱۶ نفر از بازاریابان فعال و برتر از سراسر کشور با بالاترین میزان فروش برای حضور در این سفر علمی آموزشی انتخاب و دعوت خواهند شد .

دوره علمی آموزشی مالزی کاملا رایگان بوده و به عنوان قدردانی از تلاش بازاریابان فعال سیمرغ برگزار می گردد .

امیدواریم شما یکی از شرکت کنندگان در این دوره آموزشی باشید
بازاریابانی که بر اساس میزان فعالیت خود احتمال می دهند یکی از منتخبین این دوره آموزشی باشند ، لازم است از هم اکنون تدابیر لازم را برای سفر اتخاذ نمایند و گذرنامه معتبر با حداقل ۷ ماه اعتبار از اول مهر را آماده نمایند .
این دوره آموزشی توسط مرکز تحقیقات توسعه مدیریت سبا (MDRC ) و بر اساس متد علمی در سطح بین المللی ، برنامه ریزی و برگزار می گردد

بیوگرافی نویسنده

دانشجوی کارشناسی ارشد الکترونیک امیدوارم از مطالب سایت لذت ببرید.

مشاهده تمامی 454 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

از سایت ما حمایت کنید.

برچسب ها