سایت تفریحی خبری و مد لباس روز دنیا

ادعای آ اس - آماده شدن رئالی ها برای معارفه داوید دخیا

ادعای آ اس – آماده شدن رئالی ها برای معارفه داوید دخیا ۷ شهریور ۱۳۹۴

چنانچه پیش بینی می شد، داستان انتقال داوید دخیا از یونایتد به رئال مادرید، به روزهای پایانی نقل و انتقالات کشیده شده است. باشگاه رئال مادرید از دو ماه پیش، مذاکرات جدی خود برای جذب دخیا را با مدیران منچستریونایتد آغاز کرد اما نتیجه این مذاکرات تا به امروز منفی بوده؛ هرچند که هر دو طرف می دانند که در نهایت دخیا به رئال مادرید خواهد پیوست.

یونایتد که آخرین بار تقاضای ۴۷ میلیون یورو برای واگذاری دخیا کرده بود، به ادعای میرور، حالا ۷ میلیون یورو از مواقع قبلی خود عقب نشینی کرده و پیشنهاد ۴۰ میلیونی برای دروازه بان اسپانیایی خود را قبول خواهد کرد اما رئالی ها که می دانند قرارداد دخیا تنها ۱۰ ماه دیگر به اتمام می رسد و طبق قوانین، او از ژانویه می تواند با تیم بعدی خود وارد مذاکره شود، حاضر نیستند بیش از ۳۵ میلیون یورو به یونایتد بپردازند و همه چیز به مذاکرات نهایی ژرژ مندس، ایحنت دخیا با منچستری ها بستگی دارد.

امروز AS ادعا کرد که رئالی ها اطمینان دارند که تا پیش از ساعت ۲۳٫۵۹ روز دوشنبه که مهلت نقل و انتقالات تابستانی به اتمام می رسد، کار انتقال داوید دخیا از یونایتد نیز نهایی خواهد شد. آنها همه چیز برای معارفه رسمی دخیا به هواداران را برای روز سه شنبه آماده کرده اند؛ روزی که دخیا برای حضور در اردوی تیم ملی اسپانیا در مادرید حاضر خواهد بود.

داوید دخیا

منبع : ورزش۳

 

برچسب ها :

بیوگرافی نویسنده

دانشجوی کارشناسی ارشد الکترونیک امیدوارم از مطالب سایت لذت ببرید.

مشاهده تمامی 454 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

از سایت ما حمایت کنید.

برچسب ها